Fortinge PROS15-HB 15-Inch Studio Prompter Set, High Brightness
Fortinge | SKU: FORT-PROS15HB
Free Shipping
Estimated Shipping Widget will be displayed here!
Condition: New
Description
Fortinge
Free Shipping
Technical Specifications
PANEL SIZE
PROS15: 15"
PROS17: 17"
PROS19: 19"
RESOLUTION
PROS15: 1024x768
PROS17: 1280x1024
PROS19: 1280x1024
CONTRAST RATIO
VIEWING ANGLE
READING RANGE
PROS15: 20ft (6m)
PROS17: 25ft (7-8m)
PROS19: 25ft (7-8m)
RATED INPUT POWER
35 WATT
RATED INPUT VOLTAGE
230V AC 50Hz