JBL Professional MTC-300T150 150W Transformer for 70V/100V Distributed Loudspeaker Lines
JBL Professional | SKU: JBL-MTC300T150
Free Shipping
Estimated Shipping Widget will be displayed here!
Condition: New
Description
JBL Professional
Free Shipping
JBL MTC-300T150 150W Transformer for 70V/100V Distributed Loudspeaker Lines
Key Features
Technical Specifications
Dimensions
30" x 30" x 15"