OSP RC20U-20SL 20 Space ATA Amp Rack with Casters/Attached Utility Table
Elite Core | SKU: ELTCR-RC20U20SL
Estimated Shipping Widget will be displayed here!
Condition: New
Description
Elite Core
Key Features
Technical Specifications
20 Space, 20” deep. Standing lid option. 3/8” Plywood with laminate.
Full outside Dimensions (includes allowances for casters, ball corners & feet as applicable)
21.75” (W) x 43” (H) x 28” (D)
Product Weight
89 lbs
Shipping Dimensions and Weight
24.5” (W) x 40.25” (H) x 30.75” (D)