SurgeX SX-DC-8-1224-120 SQUID 120V Surge Protector and Power Management System
SurgeX | SKU: SUR-SXDC81224120
Free Shipping
Estimated Shipping Widget will be displayed here!
Condition: New
Description
SurgeX
Free Shipping
Key Features
Technical Specifications
Outlet Configuration
DC 1 Output Rating
2.5A @ 24V
DC 2 Output Rating
5A @ 12V
Combined 5V Output Rating
3A @ 5V